Yönetim Kurulu Başkanı

Conferia Global
Conferianin Yönetim Kurulu Başkanı sayın Morteza KAZEMIAN

Conferia; kongre, konferans ve fuar etkinliği düzenleme alanında 18 yıldan fazla deneyime sahip, yenilikçi, yaratıcı, ideolojik bir düşünceye sahiptir. Firmamızın tüm üyeleri bizim için önemli ve değerlidir. Samimi ve arkadaşça bir atmosferde çalışma prensibi ile her zaman çalışanlarının gelişimi için altyapı oluşturur.

Güçlü bir ekip, düzenli programların oluşturulması, sağlam ve etkin yönetimlerin sonucudur. Bu özellik, etkinliklerin ve olayların başarılı olmasını sağlar.

İyi bir organizasyon yöneticisi:  Üyelerinin başarı platformlarında zirveye ulaştırmak ve o konumu korumak için fikir üretmeli, çalışmalıdır. Ekip üyeleri de onu ilham kaynağı ve rol model olarak görürler.

Yöneticiler; her türlü öngörülemeyen olaylarda kriz yönetimi gerçekleştirmeli, ekip için fikir sunmalı ve çözümü olmayan bir sorun olmadığını ispatlamalıdır. Bu koşullar sağlanırsa ekip üyeleri birbirlerinin zayıf yönlerini ve eksikliklerini telafi etme imkanı bulabilirler.

Yönetim Kurulu Başkanı Morteza KAZEMIAN
Yönetim Kurulu Başkanı Morteza KAZEMIAN

Conferianin Yönetim Kurulu Başkanı sayın Morteza KAZEMIAN,

“ kongre, konferans ve fuar etkinliği düzenleme alanında 18 yıldan fazla deneyime sahip, yenilikçi, yaratıcı, ideolojik bir düşünceye sahiptir.”

sukulent kaktüs sukulent al sukulent çeşitleri satın al duvar saksısı Boyler Serpantin Tamiri Boyler Tamiri Boyler Servisi