Tüzük

Conferia Global
Firmamıza ait tüzük ve yönetmelik sayfamız

 

 1. CONFERiA ,Uluslararası  fuar,kongre ve konferans etkinlikleri alanında,yenilikçi,modern ve bilimsel çözümler yaratarak iş dünyasına meslek ve sanat dünyasına katkılar sunmak için kuruldu.
 2. . Conferia, ekibini zeki,yaratıcı,konularında uzman,profesyonellerden oluşturur,dünyanın ünlü akademileri ile  fikir birliği yaparak, etkinliklerini bilimsel ve global temelde esas alır.
 3. Ekibimiz uluslararası  çok dilli ve elit insanlardan oluşuyor, ve bu global bakış açısı ile dünyanın her yerine hizmet götürmeyi hedefliyoruz.
 4. Conferia ekip üyeleri, çalışma alanlarında çeşitli becerilere sahiptirler, zeki, becerikli,çalışkan,dürüst  ve kendi alanlarında uzmandırlar.
 5. Birlik ve beraberlik, organizasyonumuz un en önemli prensiplerinden biridir,organizasyonun tüm üyeleri birbirlerini destekler birlik ve beraberlik içerisinde hedeflere yürürler.
 6. Kuruluşun tüm üyeleri cesaret ve kararlılıkla  belirlenen hedeflerin yerine getirilmesi için çalışırlar.                              
 7. Ekibimiz heyecan ve enerji dolu, her zaman aktif ,tutkulu ve çalışkanlar.     
 8. Conferia  bölümlerinde, analiz ve araştırmada güçlü,zeki ve yaratıcı insanları bir araya getiriyor,bu düşünce, büyük hedeflere  ulaşma sürecini hızlandırıyor.
 9. Kuruluşumuzun üyeleri eğitim seviyeleri yüksek sorumluluk bilinci olan pozitif bakış açısı olan kişilerdir.                 
 10. Katılımcılarımızın  bilimsel gelişimi, mesleki gelişimi ve kariyer gelişimi için eğitim fırsatları yaratırız.
 11. Conferia, meritokrasi, yaratıcılık ve zekaya dayanır ve odaklanır, Kaliteli ve yaratıcı fikirler sunan üyeler, kuruluş içerisinde daha yüksek bir statüye sahip olurlar.
 12. Conferia, cesur, yaratıcı beyinlere büyük değer verir.
 13. Conferia için yaratıcılık üzerine öne sürülen  her fikir değerlidir, sadece bakıma ve beslenmeye ihtiyaç vardır.                                          
 14. Organizasyonun CEO’su tüm projeleri denetler ve aynı zamanda her etkinlik ve projede, bir lider tayin eder ve o lider ekibini kurup yönetir projenin gelişimini ve detaylarını ve ilgili raporları CEO’ya iletir.
 15. Organizasyonumuzda proje yöneticileri katılımcılarımızla birlikte projeleri  ve süreçleri inceleyerek,işlerin daha,kolay ilerlemesini sağlarlar.
 16. Kurumumuzda  uzman psikolog ve danışmanlarımız,ekip üyelerimizin bir sorunları olduğunda,onlardan destek alabilirler,bu onları sorunların üstesinden gelme konusunda daha güçlü kılar.
 17. Conferia da toplantılar düzenlemek, toplantılarda düzgün analizler yapıp plan, proje hazırlamak  büyük önem arz eder.                          
 18. Toplantılarımız ve tartışmalarımız, heyecan doludurlar ve  üyelerimiz toplantılara katılmak için istekli olurlar her üye fikrini özgürce sunar ve her düşünceye  saygı gösterilir. 
 19. Kurumumuz  üyelerinin gelişmesi,için dinamik bir ortamdır.Kurumumuz her zaman çalışkan ve idealist üyelerinin  destekleyicisidir,üyelerin kendilerini geliştirme çabalarına ve ilerlemelerine değer verir.
 20. Conferia’da  konu çeşitliliği ve görevlerin cazibesi sürekli tazelik ve heyecanını korur.
 21. Kuruluşumuz, dürüst ve özgüveni yüksek kişilerden  oluşur, işleri en iyi kalitede ve en düşük hata yüzdesiyle bitirmek için her türlü çaba gösterilmektedir ve kuruluşumuzun bu özelliği kuruluşun her zaman en iyi başarılar ve sonuçları elde etmesine yardımcı olmuştur.
 22. Organizasyonun önemli hedeflerinden biride düzenli olmaktır,sistematik,her türlü iş ,bölümler ve görevlerin düzenli ve tutarlı olmaktır, bu temel ve önemli ilkelere dayanarak,tüm programlar açık ve şeffaf bir şekilde yürütülür.
 23. Kurumumuz bilim ve teknoloji alanında araştırmacıdır.Bilim insanlarıyla, her zaman çeşitli yeni programlar bulmayı amaçlıyor, örnek olarak : çeşitli güncel uygulamaların tanıtılması ve online  internet hizmetleri , İnovasyonda ve özel etkinlik tutma hizmetlerinin geliştirilmesini en iyisini yapmayı BT ve teknoloji dünyasına sunulması için çaba göstermektir.
 24. Conferianın  yenilikçi ve uzman araştırmacı ekibinin yüksek potansiyeli göz önüne alındığında,  dünya çapında herhangi bir konu kısıtlaması olmadan her türlü özel etkinliği gerçekleştirebilir.
 25. Conferia, özel etkinliklerinin yanı sıra , çeşitli sosyal yardım faaliyetlerini de destekler,çalışan çocuklar, Özel hastalıklar, kanserler ,v.b toplum yararına faaliyetleri destekler.
 26. Conferia  İletişim ve gelişim Çağında her türlü modern iletişim yöntemlerinden yararlanır,medya kuruluşları ve sosyal medya ağları ile  sürekli etkileşim halindedir,,saygın haber ajansları,televizyon kanallarıyla başarıya ulaşmak ve hedeflere ulaşmak için sağlam bir köprü kurar, medya ve reklam sektörüne özel bir sır katar.
 27. Global bakış açımızla, dünyanın tüm kıtalarında ve ülkelerinde şubeler açmayı hedefliyoruz.
 28. Conferia uluslararası etkinlikler yapmak icin üyelerinin uzmanlık ve becerileriyle birçok sektörde güçlü bir ekip oluşturarak, projelerin başlangıcından,tamamlanmasına kadar,  Conferia uzman ekibi tarafından gerçekleştirilir,Conferia projesini kendi başına tamamlama kabiliyetine sahiptir.
 29. Üyelerimizin  rollerini ve görevlerini tam olarak belirleriz, böylece karışıklık yaratılmaz ve görevleri yerine getirmek için gereken olanakları sağlıyoruz ki verimliliği en üst düzeye çıkarsınlar.Her rol ve görevdeki üyelerimiz kuruluşumuz için değerlidir ve saygı bu kuruluşun temel değerlerinden biridir.
 30. Kurumumuzda üyelerimizin, İş güvenliğini korumak,sosyal haklarını korumak, onların mahremiyetini koruyan bir sistemimiz vardır, bu conferianın önemli bir örgütsel karakteridir.
 31. Sorumluluklar arasındaki orantılılığı gözetmek,üyelerimizin bakış açısına dikkat etmek kurumumuzun  sürdürülebilirliği için esastır.
 32.  Kuruluşumuzun,kapsamlı bir ödül ve ceza sistemi vardır. En iyilerden, en zekilerden ve en yaratıcı uzmanlardan oluşan kadrolar oluşturuyoruz,titiz planlama ile en iyi sonucu elde etmek için, çaba gösteriyoruz, uluslararası etkinlik düzenleme  alanında en iyilerden biri olmayı hedefliyoruz.
 33. Titiz planlama ile ekibimizi  oluşturuyoruz. Üyelerimizin,kurumsal tüzüğü inceleyerek, riayet etmeleri,onları daha başarılı hale getiriyor.
 34. Conferia,  etkinlik düzenleme alanında  oldukça deneyimli kadrolardan oluşuyor, katılımcıları memnun etmek için her zaman en iyi hizmeti sağlayacağız.
 35. Conferia, 2020 için, özel  etkinlikler planlıyor ve sektöre yenilikler katmayı planlıyor,  bu fikirler uygulama aşamasına geldiğinde katılımcılar için benzersiz bir heyecan olacaktır.
 36. Etkinliklerimiz en iyi ve en yüksek kalite seviyesinde tutulur, müşterilerimizin (şirketler, holding şirketleri, vb.) pazar gelişimi için en iyi  reklam çeşitliliği ,sağlamak üzere planlanmakta ve yürütülmektedir.
 37. Etkinliklerimizde yer alan katılımcılar ve sponsorlar, ilişkilerini genişletme ve pazarlarını dünya çapında genişletme olanağına sahip olacaktır. İş geliştirme için benzersiz fırsatlar yaratmak, güçlü pazarlama kanalları oluşturmak, izleyicilerle uluslararası temasın arttırılması, yeni ve daha büyük hedef pazarlara ulaşmak için köprüler oluşturuyoruz.
 38. Conferia, çok önemli projelere imza atmayı planlıyor bunlardan en önemli ve çekici bir proje olan uluslararası güzellik liderleri kongresini organize etmeyi planlıyor güzellik ve kişisel bakım temalı bu büyük kongreye dünyanın birçok yerinden katılımcılar bekleniyor bunlar arasında ünlü akademisyenler ve güzellik uzmanları olacak,kongrede konu ile ilgili güncel gelişmeler paylaşılacak,ekibimiz bu kongrenin muhteşem bir kongre olması için 24 saat çalışıyor.
 39. Tüm etkinliklerimiz renklilik  ve yaratıcılık içerir . Araştırma ve inceleme tüm projelerimizin, vazgeçilmez unsurudur,uzman görüşlerden,bilim ve teknolojiden yararlanılır,tüm konular dikkatlice inceleniyor ve çok sayıda analizden sonra,  etkinliğin en iyi seviyede yapılması için çalışılır.
 40. Conferia ,dünya çapında etkinlikler yapabilme potansiyeline sahiptir. Conferia’nın farklı yenilikler sunma çabaları devam ediyor, küresel çapta büyük adımlarla sesimizi duyurmak istiyoruz.  
 41. Conferia, etkinlik yapmak için daha spesifik alanlarda, girişimlerde bulunmayı hedefliyor,projelerinde, internet ve sosyal medya gücünden,bilimsel metodlardan, daha fazla verimlilik sağlamayı hedefliyor.
 42. Conferia, katılımcılarına  eşsiz reklam fırsatları sunar,sorunlara profesyonel çözümler yaratır ve katılımcılarının başarısını ve verimliliğini arttırır.
 43. Etkinliklerimiz tematik çeşitlilik açısından zenginler ve bu özel etkinlikler en gözde salonlarda düzenlenir,bu etkinlikler dünyaca ünlü üniversiteler,akademiler,medya kuruluşları ve ulusal kütüphanelerle paylaşılır,fikirler ve yorumlar değerlendirilir ve bu fikirler eşliğinde daha mükemmel sonuçlar elde etmeye çalışılır.
 44. Conferia yönetici ekibinin en önemli özelliklerinden biride hizmettir, katılımcıların etkinliklerde mutlu olmaları ve ,keyif almaları için ellerinden gelen hizmeti sağlamaya hazırlar.
 45. Conferia, proje süresince kusursuz hizmet vermeye ve kalite standartlarına bağlı kalmayı amaçlar. 
 46. İzleyici yorumlarına değer vermek,eleştirilere açık olmak, conferia ekibinin belirleyici özelliğidir.
 47. Rakipler sektördeki ortaklarımız gibidir,rakiplerimize saygı duyuyoruz,  iş ahlakına iş etiğine uymayı, taahhüt ediyoruz,hedef kitlemizin haklarını gözeterek, kazan kazan prensibini benimsiyoruz haksız rekabet ortamı yaratmamayı ve rakiplerimize zarar vermemek üzere  hareket ediyoruz,rakiplerimizin gizliliklerini ,Sırlarını koruruz,ikili taahhütlere bağlılık,dürüstlük, şeffaflık, bizim örgütsel karakterimizdir.
 48. Conferia,kendisi ile çalışan herkesin haklarına saygı göstererek,kurallara ve teamüllere uymayı, kendisine  görev olarak biliyor.
 49. Conferia,üyelerinin onurunu korur, onlara değer verir ve kendilerini değerli hissettirir,üyeleri arasında ayrım yapmaz ve  adaleti gözetir. 
 50. Conferia .İnsanlığın çıkarlarına karşı çalışan kişi veya kuruluşlarla, asla ticaret yapmaz, insanlığın çıkarları için faaliyetlerde bulunan kişi ve kurumları takdir eder ve destekler.
 51. Hedeflerimizi ilerletmede bireylerin, kuruluşların, şirketlerin ve kurumların iyi işbirliğini takdir etmek bizim için  ahlaki bir değerdir.
 52. Kurumsal tüzüğe uymak  mecburiyetimiz var , kurumsal tüzüğe uyulması  ekibimizin verimlilik ve performansını en üst seviyeye getirir,kurallara ve düzene saygı duymak  zorundayız. En büyük odak noktamız organizasyonun sistematik yapısını güçlendirmektir.Conferia’nın kurumsal tüzüğü dinamik bir belgedir, projelerimizin başarılı olması için iyi bir temeldir,daha iyi ve daha mukemmel bir ekip oluşturmaya yardımcı olur. Organizasyonun tüm kaynakları bize emanet edilmiştir ve bunları dikkatli bir şekilde kullanmayı ihmal etmemeliyiz.
Conferia; dünyayı buluşturan organizasyon
sukulent kaktüs sukulent al sukulent çeşitleri satın al duvar saksısı Boyler Serpantin Tamiri Boyler Tamiri Boyler Servisi