Kurumsal

Conferia Global
Firmamız ve Yönetim Kurulu Hakkında Bilgiler

CONFERIA; dünya çapında uluslararası her türlü fuar organizasyonu, kongre ve konferanslar düzenleyen profesyonel bir kuruluştur.

Kongre, konferans, özel bilimsel toplantı ve en iyi fikirleri belirlemeyi amaçlayan çok sayıda uluslararası fuar düzenleyen Conferia, üst düzey kalitede etkinlikler gerçekleştirir.

Conferia; gerçekleştirdiği etkinliklerde zengin araştırma ve keşif ruhu ile bilim alanında yeni fikirler sunarak, bilimsel, ticari ve endüstriyel, alanlarda katılımcılarının gelişimine katkıda bulunur.

Dünyaca ünlü araştırmacıları, bilim insanlarını ,sivil toplum kuruluşları liderlerini etkinliklerine dahil ederek; kongre, konferans ve fuar organizasyonu düzenlenmesi konusunda mükemmel bir geçmişe sahiptir.

Neden Biz?

Tüm etkinliklerimiz, yüksek kalite prensibiyle gerçekleştirilir. Müşterilerimizin  pazar gelişimi için en iyi reklam alanı geliştirilerek marka değerlerini yükseltiriz.

Conferia, ekibinin yaratıcılığına ek olarak küresel düzeyde geniş kapsamlı araştırmalardan faydalanmaktadır.

Etkinliklerimiz heyecan verici ve çekici bir atmosfere sahip olmasının yanı sıra bilimsel ve özel toplantılardır.

İnsanlık çıkarlarına karşı duran kişi veya kuruluşlarla, hiçbir koşulda işbirliği içerisinde olmayız. Toplum yararına faaliyetlerde bulunan kişi ve kuruluşları takdir etmekle beraber, bu kişi ve kuruluşlarla çalışmak bizim için gurur kaynağıdır.

Conferia, bilim insanlarıyla her zaman çeşitli yeni programlar bulmayı amaçlamaktadır. Güncel uygulamaları, interaktif hizmetleri, bilim ve teknolojik gelişmeleri etkinliklerine dahil ederek işbirliği içerisinde olduğu kurumları ve katılımcıları daha fazla memnun etmek  için olağanüstü bir çaba göstermektir.

Benzersiz özelliklerimizden biri de etkinliklerimizin işlevsel sonuçlarını dünyaca ünlü üniversitelere, akademilere, uluslararası medya kuruluşlarına ve ayrıca uluslararası halk kütüphanelerine göndermektir. Böylelikle, etkinliklerimizin tüm dünyaya fayda sağlayacaktır.

Conferia; dünyayı buluşturan organizasyon
sukulent kaktüs sukulent al sukulent çeşitleri satın al duvar saksısı Boyler Serpantin Tamiri Boyler Tamiri Boyler Servisi