Başkanın Konuşması

Conferia Global
Yönetim Kurulu Başkanımızın Konuşması

18 yıllık tecrübeye sahip kuruluşumuz ile uluslararası fuarlarda ve holding alanında uzmanlaşmış bir yapıyız. Biz her zaman samimi ve arkadaş canlısı bir atmosfer yaratarak, katılımcılarımızın büyümesi için zemin oluşturma çabası içerisindeyiz.

Güçlü ekibimiz ve düzenli programlarımızla katılımcılarımıza en iyi hizmeti sunmak için her zaman büyük gayret gösterdik. Kuruluşumuz samimi, zeki insanlarla, yaratıcı fikirler üreten, cesur, çalışkan ve ilerici insanlardan oluşur. Ekibimiz; görevlerine motive olan , çok dilli ve elit insanlardan oluşmaktadır.

Conferia; en iyi hizmeti temin etmek için sıkı çalışan lider bir kuruluştur. Özel deneyimlere dayanarak odaklanarak ve hassaslıkla çalışır. Conferia ekibinin üyeleri, çalışma alanlarında çeşitli becerilere sahiptirler ve kendi alanlarında profesyonel bireylerdir. Çalışanlarımızın güçlü yönlerinden ve özellikleri ise yüksek zeka, beceri, doğruluk ve alanlarında profesyonel olmalarıdır.

Kuruluşumuzda farklı sektörler için birçok uzman bulunmaktadır. ‘Birlik’ kuruluşumuzun en önemli prensiplerinden biridir. Organizasyonun tüm üyeleri birbirlerini destekler. Analiz ve araştırmada güçlü, zeki ve yaratıcı insanları bir araya getiriyoruz ki güçlü ve yüksek enerjili bir ekibin yüksek hedeflere ulaşma ve ulaştırma süreci hızlanabilsin.

Her zaman katılımcılarımızın bilimsel ve profesyonel gelişimine artan bir ivme kazandırmaya çalıştık. Organizasyonun başarıya ulaşabilmesi için düzenli, sistematik ve tutarlı olmak gerekir. Bu gerekliliğe dayanarak, tüm programlar açık ve şeffaf bir şekilde yürütülür. Kuruluşumuz, dünyadaki büyük etkinliklere ev sahipliği yaparak, bölgesel ve küresel bir güç haline gelmiştir.

Conferia her zaman titiz bir planlama, profesyonel ve tecrübeli ekibiyle katılımcılarını memnun etmek için en iyi hizmeti sağlayacaktır.

Biz her zaman çalışmaya, çok çalışmaya devam edeceğiz. Projelerimizi eksiksiz planlayıp yürütüyoruz ki yaptığımız etkinlikler dünya tarihine araştırma, inceleme ve en özel etkinlikler olarak kayda geçebilsinler.

Ofislerimizin ve uzmanlarımızın geliştirilmesi Conferia’nın öncelikleri arasında yer alır. Böylece farklı kıta ve ülkelerde şubeler açabilir, etkinliklerimiz yeni ve özel bir etkinlik şablonu olarak dünya çapında genişleyebilir.

İyi planlanmış, zengin içerikli, güncel sonuçlar ve farklı uzmanlık düzeylerinde uygulamalar ile dünyanın en prestijli, en beğenilen etkinliklerini düzenleyen global bir marka olmayı hedefliyoruz. Kısa ve uzun vadeli projeler tasarlıyoruz. Hepsinde de izleyiciyi (katılımcılar, şirketler vb.) tatmin etmek için elimizden gelenin en iyisini yapma gayret ediyoruz.

conferia - logo
sukulent kaktüs sukulent al sukulent çeşitleri satın al duvar saksısı Boyler Serpantin Tamiri Boyler Tamiri Boyler Servisi